HAKKIMIZDA

Ankara Beşer Ecza Deposu A.Ş. 2006 yılında Altınevler Mahallesi Plevne Caddesi Aslanağzı Sokak No: 3 Mamak / Ankara adresinde Beşer Grup çatısı altında faaliyetine başlamıştır.

Şirketimizin kurulma amacı, ağırlıklı olarak diğer bir Grup Şirketi olan Beşer Ecza Deposu Ltd. Şti tarafından ulusal ve uluslar arası üretici firmalardan satın alınan ürünlerin kamu, üniversite ve özel sağlık kuruluşlarına ihale ve ihale dışı satış yollar ile satışını gerçekleştirmektir.

20 ye yakın Bölge Satış Sorumlusu ile tüm Türkiye kapsamında hizmetlerine devam eden Beşer Ecza Deposu A.Ş. ihale kanal depoları arasında Türkiye’de ilk sıralarda yer almaktadır.

2006 yılında ISO 9001 belgesi ile Yönetim Kalitesini belgelendiren Beşer Ecza Deposu A.Ş. kurumsallaşma çalışmalarına da gerekli önemi vermekte ve o tarihten itibaren kurumsal yönetim anlayışı ilkeleri doğrultusunda  yönetimde iyileşmenin sürekliliğini sağlamaktadır.


Şirketimiz, bütünsel kalite anlayışı ve tüm paydaşlarının (müşteri, çalışan, tedarikçi, toplum, hissedar vb.) dengeli memnuniyetini sağlayarak başarıya ulaşacağının bilinci ile ülke ekonomisine ve sağlık sektörüne değer katmaya devam etmektedir.