HAKKIMIZDA

1978 yılında Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. ünvanı ile Ankara’da faaliyetlerine başlayan firmamız, ağırlıklı olarak kamu kurum ve kuruluşlarına bütünsel kalite anlayışı ile ilaç satışı ve dağıtımı yapmaktadır.

Genel Merkezi Ankara'da bulunan firmamız 5500 m 2 modern ve en üst düzey altyapı ile donatılmış (e-iletişim, çalışma ortamı, bilgisayarlı donanım, ekipman vb.) kapalı alanda ticari hayatını sürdürmektedir.

40 yıla yakın süredir istikrarlı bir büyüme gösteren firmamız; İstanbul, İzmir, Antalya, Konya, Adana, Kayseri, Malatya, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, Samsun ve Bursa İllerinde oluşturduğu bölgesel irtibat ağlarıyla Türkiye genelinde satış ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Ülke genelinde resmi ve özel hastanelerin açmış olduğu ilaç ve serum ihalelerine iştirak eden firmamız; sektörün önde gelen bir çok yerli ve yabancı ilaç firmasının ihale kanal deposu olarak çalışmaktadır.

Kamu ilaç dağıtım pazarında ilk sıralarda yer alan firmamız, finanssal yapısını ve kaynaklarını da her geçen gün bu yükselişine paralel olarak güçlendirmektedir.

İnsan sağlığına hizmet etmenin sosyal sorumluluğunun bilincinde olan Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş., kuruluşundan bu yana ilaç dağıtım sektöründe topluma, çevreye ve ülke ekonomisine faydalı olmayı ilke edinmiştir.

2005 yılında ekonomi dergisi Capital’in hazırlayıp sunduğu Türkiye’nin en büyük 500 şirketi listesine girerek 262.olmayı başaran firmamız; ayrıca Ankara’nın en çok vergi ödeyen 100 şirketi arasında da yer almaktadır

Sektörde kalıcı olmanın eğitim ve öz kaynakların gücü ile mümkün olacağının bilincinde olan Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş., şirket içi ve dışı eğitimlere vermiş olduğu önem ve yaptığı yatırımlarla kendisini sürekli geliştirmektedir.

Kurumsallaşmaya ilk adımını 2002 yılında sahip olduğu ve halen sürekliliğini sağladığı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile atmıştır. O tarihten beri Kurumsal Yönetim İlkeleri ve sürdürülebilir yönetim anlayışı ile çalışmalarına devem etmektedir.